Brylka - Zakład stolarski

Firma

Firma nasza istnieje na rynku już od wielu lat. Obecnie właściciel jest "Trzecim Pokoleniem" które prowadzi rodzinny interes.

Przez lata zakład był przekazywany z Ojca na Syna, co pozwolilo Nam wypracować doświadczenie oraz zadowolenie wśród klientów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz rzetelne profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.

Firma nasza zajmuje się wszystkim co związane jest z drewnem, jego najrozmaitszą obróbką oraz kompleksowymi usługami stolarskimi. Wykonujemy prace również związane z seryjną produkcją, jak również indywidualne projekty na życzenie naszych klientów.

Kompleksowe usługi związane z pomiarami w miejscu montażu oraz zastosowane przez nas nowoczesnych maszyn i technologii daje bardzo precyzyjne efekty w postaci niezwykle ładnych i oryginalnych produktów. Bardzo bogaty zakres usług świadczonych przez naszą firmę oraz dopasowanie się do wciąż nowych potrzeb rynku przekłada się na zadowolenie oraz terminowość w podjętych przez nas pracach wykonawczych.